Аудит – це перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб’єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб’єктів господарювання).

Причини , по яким виникає необхідність проведення аудиту:

1) вимога інвесторів або партнерів юридичної особи, які хочуть переконатися в сумлінності підприємства, як платника податків, або бажають оцінити перспективи майбутньої угоди при купівлі / продажу підприємства;

2) зміна керівного складу, головних бухгалтерів або власника компанії. Аудиторський аналіз дозволить точно оцінити стан справ компанії і її фінансовий стан в поточний момент і прийняти ефективні рішення щодо подальшого управління;

3) аудит за ініціативою керівника компанії. Такий аудит дозволяє своєчасно виявити похибки, неточності в бухобліку, податковому обліку підприємства, а значить завчасно внести необхідні виправлення. В такому випадку аудиторський контроль дозволить знизити господарські, податкові та фінансові ризики компанії. А значить, буде можливість уникнути відповідних санкцій у вигляді штрафів.

За допомогою ТОВ «АКТИВ КОНСАЛТИНГ ГРУП» аудиторами буде здійснено перевірку за будь-який період роботи підприємства, своєчасно надано аудиторський звіт з об’єктивною оцінкою достовірності бухгалтерської звітності, а також надано рекомендації щодо усунення виявлених порушень.