ТОВ «АКТИВ КОНСАЛТИНГ ГРУП» надає допомогу в отриманні електронних цифрових ключів для подачі звітності в електронному вигляді.

Час — це гроші. А не раціональне використання часу це втрати, що на даний час дуже дорого коштують. Надаючи звітність в електронному вигляді ми економимо Ваш час, а значить і ваші гроші.

Щодо дійсності й правомірності електронного цифрового підпису (ЕЦП), то він так само має юридичну силу, як і власноручний підпис та відбиток печатки на паперових носіях.

ЕЦП отримується в одному з українських акредитованих центрів. Програмне забезпечення для подачі звітності клієнт обирає самостійно на свій розсуд з ряду запропонованих спеціалізованих програм.

Період здачі звітності ніколи не буває легким, особливо тоді, коли потрібно заключати угоди, вирішувати організаційні питання, та ще й переживати які звіти, на яких бланках та куди потрібно подавати. Цей період значно ускладнює Вашу підприємницьку діяльність, тому ми пропонуємо перекласти цю монотонну роботу на нас. Звіти будуть правильно оформлені та вчасно подані до відповідних контролюючих органів.