http://www.cci.zp.ua

У відповідності з Законом України «Про торгово-промислові палати в Україні», Запорізька торгово-промислова палата (ЗТПП) є недержавною неприбутковою самоврядною організацією, яка об’єднує юридичних осіб, які створені і діють відповідно до законодавства України, та громадян України, зареєстрованих як підприємці, та їх об’єднання. ЗТПП є членом Торгово-промислової палати України.

Запорізька торгово-промислова палата як активний учасник програм соціально-економічного розвитку регіону, підтримки малого та середнього підприємництва спрямовує свою діяльність на інтеграцію запорізьких підприємств у міжнародне бізнес-середовище та підтримку їх конкурентоздатності, розширення сфер співробітництва.

На сьогодні у складі ЗТПП — більше 550 провідних підприємств та організацій області, що представляють практично всі галузі економіки та створюють більше 80 відсотків валового регіонального продукту.

ТОВ «АКТИВ КОНСАЛТИНГ ГРУП» є членом Запорізької торгово-промислової палати з 2016 року.

 


Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»

http://www.potencial.org.ua

Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» є неприбутковою організацією, яка об’єднує промисловців, підприємців (роботодавців) Запорізької області на засадах добровільності та рівноправності з метою представництва і захисту їх прав та інтересів. ЗОСППР «Потенціал» конструктивно взаємодіє з органами державної влади, має партнерські відносини та тісно співпрацює з державними і недержавними установами, громадськими об’єднаннями та організаціями, засобами масової інформації.

ТОВ «АКТИВ КОНСАЛТИНГ ГРУП» є членом Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» з 2016 року.

 


 

Компанія NEDEX була заснована в 1999 році. Компанія спеціалізується на виробництві комплектуючих для склопакетів. Метою компанії є зниження втрати енергії за рахунок збільшення ізоляції склопакетів. Щорічно в світі виробляється близько 250 000 000 квадратних метрів склопакетів з використанням продукції NEDEX. У 2014 році група компаній NEDEX справила 21 500 тонн молекулярного сита, 17 600 тонн полісульфідного герметика, 60 000 000 метрів алюмінієвої дистанційної рамки, а також значна кількість бутила, герметика хотмелта і <теплою> дистанційної рамки.

NEDEX єдина компанія в світі, яка виробляє: молекулярне сито, полісульфідний герметик, алюмінієву і теплу дистанційну рамку, бутиловий герметик, герметик хотмелта.

 


 

TOB « REMEKS SANAYII URUNLERI URETIM VE DIS TIC. LTD. STI.» (Республіка Tуреччина)

 

ТОВ «REMEKS  SANAYII  URUNLERI  URETIM VE  DIS  TIC. LTD.STI» (Республіка Туреччина) це провідна компанія по виробництву металоконструкцій, створена у 1992 році. До позитивних досягнень компанії відноситься: виготовлення та поставка в період з 2005 по 2010 р.р. металоконструкцій для будівництва Дарницького моста через річку Дніпро (Україна); поставка у 2015 році та монтаж мостових конструкцій  для моста в м.Ізміт (Республіка Турція); у 2015 році виготовлення та поставка конструкції для газоелектростанції в Туркменії;       поставка конструкцій для ресторану «Маяк» в Баку; поставка у 2013 році в Україну конструкцій для будівництва  ТРЦ «Ocean Plaza» в м.Київ;

участь у 2014 році в м. Батумі (Грузія) при будівництві – «Башня азбуки»; участь у будівництві моста через протоку Дарданелли.