Відповідно до статті 247 Митного кодексу України (далі – МКУ) митне оформлення здійснюється в місцях розташування відповідних підрозділів органів доходів і зборів протягом робочого часу, встановленого для цих органів.

Відповідно до міжнародних договорів митне оформлення у пунктах пропуску через державний кордон України здійснюється цілодобово.

Митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення здійснюється в будь-якому органі доходів і зборів з пред’явленням їх цьому органу, якщо інше не передбачено МКУ.

Митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через територію України в митному режимі транзиту, здійснюється митним органом, у зоні діяльності якого починається транзитне переміщення.

Місця митного оформлення товарів, що переміщуються трубопроводами та лініями електропередачі, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Місця здійснення митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, визначаються відповідно до розділу XII МКУ.

За письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи митні формальності можуть виконуватися митними органами поза місцем розташування цих органів, а також поза робочим часом, установленим для них, на умовах, визначених МКУ.

Якщо суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності прийме рішення здійснити митне оформлення в митному органі поза місцем реєстрації цього суб’єкта, ТОВ «АКТИВ КОНСАЛТИНГ ГРУП» допоможе обрати найбільш оптимальні варіанти реалізації зовнішньоекономічних операцій, скоротити логістичні та інші витрати, пов’язані із веденням Вашої зовнішньоекономічної діяльності.